O autorze
Grow Up Start Up ma na celu promocję oraz wsparcie rozwoju przedsiębiorczości młodych oraz integrację środowisk działających na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Dodatkowo jednym z głównych zadań projektu jest kompleksowa edukacja, wspieranie i promowanie przedsiębiorczości absolwentów uczelni wyższych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych form przekazu i komunikacji projekt prowadzi do większej integracji środowisk startupowych, co pozwolą na dynamiczny rozwój mikro – przedsiębiorczości i sektora MŚP w Polsce i Europie. Ważnym elementem przekazywania wiedzy osobom, do których projekt jest skierowany, jest połączenie edukacji wraz z praktyczną wiedzą wykorzystywaną w prowadzeniu własnych działalności. Dzięki innowacyjnemu sposobowi zastosowanemu do realizacji tych założeń, możliwe jest zebranie w jednym miejscu i czasie wielu podmiotów zainteresowanych wsparciem i rozwojem przedsiębiorczości

Merytorycznie i skutecznie, tam gdzie administracja spotyka się z biznesem

logo wydarzenia
logo wydarzenia V Forum Rozwoju Mazowsza Grow Up Start Up
W dniach 4-5 listopada 2014 roku w Warszawie, już po raz piąty odbędzie się się najważniejsza Konferencja dla przedsiębiorców i samorządowców z Mazowsza. V Forum rozwoju Mazowsza, poświęcone będzie podsumowaniu dotychczasowych osiągnięć, ale też pokazaniu kierunków rozwoju, jakie należy obrać w kolejnych latach. Podpowiemy, gdzie jeszcze są możliwości finansowania zewnętrznego, a także jakie branże mogą liczyć na rozwój w nadchodzących latach.

Założeniem corocznych edycji Forum jest spotkanie w jednym miejscu przedstawicieli różnych sektorów, branży i administracji. Wystawcami są przedsiębiorcy, start-upy, gminy, powiaty, miasta, uczelnie wyższe, jednostki naukowe, instytucje otoczenia biznesu, stowarzyszenia i organizacje pozarządowe.

W tegorocznej edycji udział weźmie 80 wystawców. Impreza odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie i oprócz części wystawienniczej organizator – Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, zaplanował tematyczne wystąpienia, które w tym roku po raz pierwszy odbędą się aż na dwóch scenach.Udział w Forum to same korzyści:
• dla startujących i prosperujących przedsiębiorców na pozyskanie dodatkowego kapitału, pozwalającego się rozwijać i śmiało myśleć o ekspansji międzynarodowej,
• dla studentów na zmianę podejścia do kariery i rozwinięcie skrzydeł.
Podczas wydarzenia zaplanowano wystąpienia dla sektora MŚP, na temat rozwoju firm, zwiększenia transferu środków na sektor B+R. W debatach dla samorządowców, poruszymy kwestię stworzenia otoczenie przyjaznego dla biznesu i porozmawiamy, jak skutecznie pozyskiwać inwestorów. Jednym z wiodących tematów na warsztatach będzie środowisko i energia odnawialna.


Fundusze europejskie to także dotacje na rozwój kapitału ludzkiego, na walkę z bezrobociem, z wykluczeniem społecznym. O tych wszystkich kwestiach będziemy rozmawiać w kontekście szans, jakie dostaliśmy stając się członkiem Unii Europejskiej.
- Już po raz piąty organizujemy Forum rozwoju Mazowsza. Tym razem zdecydowaliśmy się zaprosić do współpracy partnerów wspierających młodych w biznesie. Chcemy wykorzystać potencjał inicjatywy Grow Up StartUp, skorzystać z ich doświadczenia oraz ogromnej sieci kontaktów. To z pewnością wzbogaci nasz event i wiele początkujących dopiero firm, będzie chciało się tu pojawić - mówi dyrektor MJWPU Mariusz Frankowski.

Będzie się działo!

Na Stadionie Narodowym w ramach V Forum odbędzie się kilkanaście paneli tematycznych, kilka debat, całodziennych szkoleń i konsultacji. – Chcemy, aby uczestnicy, poza wiedzą i umiejętnościami, dostali zastrzyk inspiracji. Chcemy zachęcić każdego z uczestników do tworzenia własnego biznesu i pozaszablonowego myślenia - dodają przedstawiciele Grow Up Start Up.

Spotykamy się w jednym miejscu, aby wymienić cenne doświadczenia, wskazówki, uwagi – zarówno te osoby, które planują założenie własnej firmy, są na starcie, jak również ci, którzy już coś osiągnęli w biznesie, ale pragną więcej. Konfiguracje rozmów, debat są wszechstronne. Wystawcy Forum będą mieli okazję do nawiązania współpracy, a być może w przyszłości do bycia partnerami biznesowymi.
Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, partnerem strategicznym Grow Up Start Up. Do współpracy przystąpiła także firma Techbrainers - która została partnerem programowym. Oprawę medialną zapewni partner wspierający: agencja EM&A.

Forum współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej.Wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, program i rejestracja na stronach internetowych: mazowia.eu/ VFORUM i VForum.growupstartup.com

Organizator:

Patron Honorowy:

Partner Strategiczny:
Trwa ładowanie komentarzy...